Літня шина Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ZPS (235/60 R18 103H) R7029 | 605 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ZPS ( 235/60 R18 103H BluEarth, runflat ) R702 | 597 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ZPS ( 235/60 R18 103H BluEarth, runflat ) | 604 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat
Ціни на Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H | від 569 zł | 4 пропозиції | ||
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat | від 597 zł | 3 пропозиції | ||
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103W | від 559 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо