Літня шина Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
235/60HR18 YOKOHAMA TL Bluearth-Xt Ae61E 103H R7247 | 595 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) (235/60 R18 103H) R7247 | 573 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 235/60 R18 103H BluEarth ) R7247 | 569 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 235/60 R18 103H BluEarth ) | 576 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H
Ціни на Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H | від 569 zł | 4 пропозиції | ||
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat | від 597 zł | 3 пропозиції | ||
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103W | від 559 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →