Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 235/60 R18 103T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 235/60 R18 103T 235/60 R18 103 T 235/60 R18 103 T VW |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 235/60 R18 103T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E (235/60 R18 103T) 1024769 | 473 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E ( 235/60 R18 103T 4PR (+), EV SBL ) 10247 | 623 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 EV K127E ( 235/60 R18 103T 4PR (+), EV SBL ) | 630 zł |
Opony letnie 235/60R18 103T Ventus S1 evo3 EV K127E Hankook 2023 | 580 zł |
Opony letnie 235/60R18 103T Ventus S1 evo3 EV K127E Hankook | 531 zł |
Opony letnie 235/60R18 103T Ventus S1 evo3 EV K127E Hankook 2022 | 536 zł |
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 235/60 R18 103T
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 235/60 R18 103T |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 235/60 R18 103T | від 473 zł | 6 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 235/60 R18 103T VW | від 573 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →