Літня шина Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W Porsche
Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W Porsche 235/60 R18 103 V 235/60 R18 103 W Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A ( 235/60 R18 103W 4PR N1, SUV, SBL ) 1022249 | 659 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A (235/60 R18 103W) 1022249 | 580 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A ( 235/60 R18 103W 4PR N1, SUV, SBL ) | 667 zł |
Opona Hankook 235/60R18 Ventus S1 Evo2 SUV K117A 103W - opony letnie 10222 | 573 zł |
Модификації Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W Porsche
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W Porsche |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103V | від 547 zł | 5 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/60 R18 103W Porsche | від 573 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →