Літня шина Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N Fera RU1 (235/60 R18 103W) 13604NXK | 536 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 235/60 ZR18 103W 4PR RPB ) 13604NXK | 598 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 235/60 ZR18 103W 4PR RPB ) | 606 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W
Ціни на Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103H | від 495 zł | 4 пропозиції | ||
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103V | від 470 zł | 5 пропозицій | ||
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W | від 536 zł | 3 пропозиції | ||
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 107V | від 502 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →