Opona letnia Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N Fera RU1 (235/60 R18 103W) 13604NXK | 536 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 235/60 ZR18 103W 4PR RPB ) 13604NXK | 598 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 235/60 ZR18 103W 4PR RPB ) | 606 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W
Ceny na Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103H | od 495 zł | 4 oferty | ||
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103V | od 447 zł | 6 oferty | ||
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W | od 536 zł | 3 oferty | ||
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 107V | od 502 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →