Opona letnia Kumho Ecsta PS71 235/60 R18 107W
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta PS71 235/60 R18 107W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta PS71 235/60 R18 107W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Ecsta PS71 SUV (235/60 R18 107W) 2309953 | 560 zł |
Kumho Ecsta PS71 SUV ( 235/60 ZR18 107W XL ) | 516 zł |
Kumho Ecsta PS71 SUV ( 235/60 ZR18 107W XL ) 2309953 | 510 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →