Opona letnia Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103W
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 235/60 R18 103W BluEarth ) R5776 | 633 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) (235/60 R18 103W) R5776 | 559 zł |
Yokohama BluEarth-XT (AE61) ( 235/60 R18 103W BluEarth ) | 641 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103W
Ceny na Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103W |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H | od 569 zł | 4 oferty | ||
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103H Run Flat | od 596 zł | 3 oferty | ||
Yokohama BluEarth-XT AE61 235/60 R18 103W | od 559 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →