Opona letnia Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/60 R18 103W Audi
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/60 R18 103W Audi |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/60 R18 103W Audi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A (235/60 R18 103W) 1024840 | 560 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A ( 235/60 R18 103W 4PR AO, SUV, SBL ) 1024840 | 607 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A ( 235/60 R18 103W 4PR AO, SUV, SBL ) | 613 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →