Opona letnia Falken Azenis FK-520 235/60 R18 107W
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Azenis FK-520 235/60 R18 107W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Azenis FK-520 235/60 R18 107W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken AZENIS FK520 ( 235/60 R18 107W XL NBLK ) 352626 | 556 zł |
Falken AZENIS FK520 (235/60 R18 107W) 352626 | 546 zł |
Opona Falken 235/60R18 AZENIS FK520 107W XL - opony terenowe 352626 | 516 zł |
Falken AZENIS FK520 ( 235/60 R18 107W XL NBLK ) | 563 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →