Opona letnia Toyo Proxes Sport 2 235/60 R18 107W
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Toyo Proxes Sport 2 235/60 R18 107W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toyo Proxes Sport 2 235/60 R18 107W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toyo Proxes Sport 2 (235/60 R18 107W) 3867000 | 539 zł |
Toyo Proxes Sport 2 ( 235/60 R18 107W XL ) | 592 zł |
Toyo Proxes Sport 2 ( 235/60 R18 107W XL ) 3867000 | 585 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →