Літня шина Bridgestone Turanza Eco 235/60 R18 103T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza Eco 235/60 R18 103T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza Eco 235/60 R18 103T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza Eco (235/60 R18 103T) 14069 | 707 zł |
Bridgestone Turanza Eco ( 235/60 R18 103T (+), AO, Enliten / EV ) 14069 | 674 zł |
Bridgestone Turanza Eco ( 235/60 R18 103T (+), AO, Enliten / EV ) | 682 zł |
Opony letnie 235/60R18 103T Turanza Eco Bridgestone | 618 zł |
Opony letnie 235/60R18 103T Turanza Eco Bridgestone 2022 | 678 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →