Літня шина Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 103V
Відео 7Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 103V 235/60 R18 103 V 235/60 R18 107 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 103V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOODYEAR 235/60R18 103V EFFIGRIP2 SUV 70CA 581670 | 754 zł |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV (235/60 R18 103V) 581670 | 651 zł |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV ( 235/60 R18 103V EVR ) | 726 zł |
Opona Goodyear 235/60R18 EFFICIENTGRIP 2 SUV 103 V - opony terenowe 58167 | 605 zł |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV ( 235/60 R18 103V EVR ) 581670 | 717 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 103V
Ціни на Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 103V |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 103V | від 605 zł | 5 пропозицій | ||
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 235/60 R18 107V | від 619 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →