Літня шина Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103V
Відео 7Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103V
Ціни на Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103V | від 829 zł | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103V Mercedes-Benz | від 573 zł | 7 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103W Audi | від 776 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103W Porsche | від 763 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →