Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 235/60 R18 103V
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 235/60 R18 103V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 235/60 R18 103V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 ( 235/60 R18 103V EVc ) 03574760000 | 686 zł |
Continental PremiumContact 6 (235/60 R18 103V) 03574760000 | 674 zł |
Opona Continental 235/60R18 PremiumContact 6 103V - opony terenowe 357476 | 679 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 235/60 R18 103V EVc ) | 696 zł |
Opona letnia CONTINENTAL PREMIUMCONTACT 6 235/60R18 103V FR | 602 zł |
Continental PremiumContact 6 235/60 R18 103 V FR SUV (rok 2023, DOT-2023). | 613 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 235/60 R18 103V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 235/60 R18 103V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 235/60 R18 103V | від 602 zł | 7 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/60 R18 103V Seal | від 749 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/60 R18 107V | від 767 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →