Літня шина Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103H
Відео 2Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiSportContact 5 (235/60 R18 103H) 03545120000 | 931 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 235/60 R18 103H SUV ) 03545120000 | 955 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 235/60 R18 103H SUV ) | 967 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103H
Ціни на Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103H | від 931 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103H Volvo | від 709 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103W | від 652 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →