Літня шина Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103W
Відео 2Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiSportContact 5 ( 235/60 R18 103W N0 ) 03542270000 | 668 zł |
Continental ContiSportContact 5 (235/60 R18 103W) 03542270000 | 703 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 235/60 R18 103W N0 ) | 722 zł |
Opona Continental 235/60R18 ContiSportContact 5 103W N0 - opony terenowe 3 | 652 zł |
Opony letnie 235/60R18 103W ContiSportContact 5 Continental 2023 | 623 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103W
Ціни на Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103H | від 931 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103H Volvo | від 709 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 235/60 R18 103W | від 623 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →