Літня шина Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 103V Run Flat
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 103V Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 103V Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 235/60 R18 103V PILOT SPORT 4 SUV RUN FLAT S74 | 881 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ZP ( 235/60 R18 103V runflat ) 283155 | 844 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ZP (235/60 R18 103V) 283155 | 836 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ZP ( 235/60 R18 103V runflat ) | 853 zł |
Opona Michelin 235/60R18 PILOT SPORT 4 SUV 103V ZP. - opony terenowe 28315 | 749 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 103V Run Flat
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 103V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 103V | від 689 zł | 7 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 103V Run Flat | від 749 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 107V Volvo | від 719 zł | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 107W | від 699 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →