Літня шина Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 107W
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 107W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 107W
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
235/60Wr18 Michelin Tl Ps4 Suv Ar Xl Eu107W E 112818 | 861 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV (235/60 R18 107W) 497906 | 813 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 235/60 R18 107W XL ) | 825 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 235/60 R18 107W XL ) 497906 | 780 zł |
Opona Michelin 235/60R18 PILOT SPORT4 SUV 107W XL AR - opony terenowe 1128 | 743 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 107W
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 107W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 103V | від 689 zł | 7 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 103V Run Flat | від 749 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 107V Volvo | від 719 zł | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 235/60 R18 107W | від 699 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →