Літня шина Continental ContiCrossContact LX2 235/60 R18 107V
Відео 4Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX2 235/60 R18 107V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX2 235/60 R18 107V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiCrossContact LX 2 (235/60 R18 107V) 03592500000 | 778 zł |
Continental ContiCrossContact LX 2 ( 235/60 R18 107V XL EVc ) 03592500000 | 837 zł |
Continental ContiCrossContact LX 2 ( 235/60 R18 107V XL EVc ) | 847 zł |
Opony letnie 235/60R18 107V ContiCrossContact LX 2 Continental 2023 | 783 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →