Посудомийна машина Candy CDCP 8/E-07 білий
Фото 5 |
Компактна окрема посудомийка торгової марки Candy здатна за раз очистити від забруднень до 8 комплектів посуду. Робоча камера розділена на два кошики: верхня призначена для чашок, столових приладів і блюдець, а нижня — для тарілок і великої начиння. Прилад передбачає 6 робочих програм: щоденну, делікатну (для скла), інтенсивну, нормальну, економну та швидку (35-хвилинну) мийку. З додаткових опцій в посудомийній машині Candy CDCP 8/E запропонований тільки таймер відкладеного старту. Модель витрачає від 10 літрів води за цикл, а за рік роботи на електролічильнику «намотає» 174 кВт/рік (A+). Варто враховувати, що наявна конденсаційна сушка не відповідає найвищому класу (B), а граничний рівень шуму може досягати 51 дБ.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy CDCP 8/E-07 білий
Усі ціни 6 →CANDY Zmywarka CANDY CDCP 8 Biały | 1 299 zł |
Candy CDCP 8 55cm | 1 299 zł |
Zmywarka Candy CDCP 8 | 1 532 zł |
Zmywarka nablatowa 55 CANDY CDCP8 8l 8kpl biały | 2 627 zł |
Candy CDCP 8 55cm | 1 299 zł |
Candy CDCP 8 A+ Biała | 1 487 zł |
Унікальністю серед компактних посудомийних машин є Candy CDCP 8/E-07 завдяки її дворівневому завантаженню.
Інноваційна дворівнева система
Внутрішній простір пристрою поділено на дві функціональні зони. Верхній висувний кошик призначений для дрібного кухонного посуду та столових приладів, тоді як нижня скринька ідеальна для розміщення тарілок та склянок. Загальна місткість машини досягає 8 комплектів посуду, що є вражаючим показником компактного пристрою.
Широкий спектр мийних програм
Candy CDCP 8/E-07 оснащена 6 різними автоматичними програмами миття, включаючи щоденну, делікатну, інтенсивну та інші, з можливістю відкладеного старту до 24 годин.
Продумані габарити
Середня витрата води за цикл складає 8 літрів, а функція конденсаційного сушіння відноситься до високого класу B. Управління реалізовано через кнопкову панель з індикаторами наявності ополіскувача та солі. Особливістю моделі є її висота 60 см, що дозволило інтегрувати два рівні завантаження, на відміну від типових настільних моделей з максимальною висотою 45 см.
Модификації Candy CDCP 8/E-07
Ціни на Candy CDCP 8/E-07 |
---|---|---|---|---|
Candy CDCP 8/E-07 білий | від 1 299 zł | 8 пропозицій | ||
Candy CDCP 8/ES-07 сріблястий | від 1 349 zł | 4 пропозиції |