Посудомийна машина Candy Brava CDPH 2L1049W білий (32002214)
Фото 5 |
Candy Brava CDPH 2L1049W білий
білий сріблястий
Комплектів посуду:10
Сушка:конденсаційна
Кількість програм:5 шт
Витрата води:9 л
Рівень шуму:49 дБ
Ширина:45 см
Всі характеристики
Характеристики Brava CDPH 2L1049W
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy Brava CDPH 2L1049W білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Candy Brava CDPH 2L1049W Slim Zmywarka 10 miejsc 5 programov szybki cykl o | 2 285 zł |
Candy Brava CDPH 2L1049W-01 45cm | 1 199 zł |
Candy Brava CDPH 2L1049W-01 45cm | 1 199 zł |
Модификації Candy Brava CDPH 2L1049W
Ціни на Candy Brava CDPH 2L1049W |
---|---|---|---|---|
Candy Brava CDPH 2L1049W білий | від 1 199 zł | 3 пропозиції | ||
Candy Brava CDPH 2L1049S сріблястий | від 1 299 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →