Zmywarka Candy CDCP 8/E-07 biały
Zdjęcia 5 |
Kompaktowa zmywarka wolnostojąca marki Candy może za jednym razem wyczyścić z brudu do 8 zestawów naczyń. Komora robocza podzielona jest na dwa kosze: górny na filiżanki, sztućce i spodki, a dolny na talerze i duże przybory kuchenne. Urządzenie zapewnia 6 programów pracy: codzienne, delikatne (do szkła), intensywne, normalne, ekonomiczne i szybkie (35 minut) mycie. Spośród dodatkowych opcji zmywarki Candy CDCP 8 / E oferowany jest tylko timer opóźnionego startu. Model zużywa od 10 litrów wody na cykl, a przez rok pracy „wija” 174 kW / rok (A +) na liczniku elektrycznym. Należy pamiętać, że dostępna suszarka kondensacyjna nie odpowiada najwyższej klasie (B), a poziom hałasu granicznego może sięgać 51 dB.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Kup Candy CDCP 8/E-07 biały
Wszystkie ceny 6 →CANDY Zmywarka CANDY CDCP 8 Biały | 1 299 zł |
Candy CDCP 8 55cm | 1 299 zł |
Zmywarka Candy CDCP 8 | 1 532 zł |
Zmywarka nablatowa 55 CANDY CDCP8 8l 8kpl biały | 2 627 zł |
Candy CDCP 8 55cm | 1 299 zł |
Candy CDCP 8 A+ Biała | 1 487 zł |
Wyjątkowa wśród zmywarek kompaktowych jest Candy CDCP 8/E-07, dzięki dwupoziomowemu załadunkowi.
Innowacyjny system dwupoziomowy
Wewnętrzna przestrzeń urządzenia podzielona jest na dwie strefy funkcjonalne. Górny wysuwany kosz przeznaczony jest na drobne przybory kuchenne i sztućce, natomiast dolna szuflada idealnie nadaje się do umieszczenia talerzy i szklanek. Łączna pojemność ekspresu sięga 8 kompletów naczyń, co jest imponującą liczbą jak na kompaktowe urządzenie.
Szeroka gama programów prania
Candy CDCP 8/E-07 wyposażona jest w 6 różnych automatycznych programów prania, w tym dzienny, delikatny, intensywny i inne, z opcją opóźnionego startu do 24 godzin.
Przemyślane wymiary
Średnie zużycie wody na cykl wynosi 8 litrów, a funkcja suszenia kondensacyjnego należy do wysokiej klasy B. Sterowanie odbywa się za pomocą klawiatury ze wskaźnikami obecności nabłyszczacza i soli. Cechą szczególną modelu jest jego wysokość wynosząca 60 cm, co umożliwiło zintegrowanie dwóch poziomów załadunku, w przeciwieństwie do typowych modeli stołowych o maksymalnej wysokości 45 cm.
Modyfikacje Candy CDCP 8/E-07
Ceny na Candy CDCP 8/E-07 |
---|---|---|---|---|
Candy CDCP 8/E-07 biały | od 1 299 zł | 8 oferty | ||
Candy CDCP 8/ES-07 srebrny | od 1 333 zł | 5 oferty |