Zmywarka Whirlpool WSFO 3O34 PF X stal nierdzewna (869991615580)
Zdjęcia 7 |
Wąska wolnostojąca zmywarka z osuszaniem kondensacyjnym, sterowaniem cyfrowym, automatycznym czujnikiem wody, zaawansowanym trzypoziomowym systemem załadunku, przyłączem ciepłej wody, niskim poziomem hałasu i zdejmowanym blatem. Pozycjonowany jest jako produkt ze średniej półki cenowej, będący w stanie w pełni zaspokoić potrzeby gospodarstwa domowego 3-5 osobowej rodziny. Zmywarka Whirlpool WSFO 3O34 PF X ma wewnętrzną komorę wykonaną ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością, która może pomieścić do 10 standardowych kompletów naczyń.
Zoptymalizowana konstrukcja koszy pozwala na umieszczenie nie tylko zwykłych naczyń, ale także całkiem dużych przedmiotów, takich jak garnki czy patelnie o średnicy aż do 30 cm.Niski poziom hałasu jest istotny przy użytkowaniu w otwartych kuchniach lub przestrzeniach kuchennych o otwartej przestrzeni apartamenty kosmiczne. Cyfrowy system sterowania pozwala na korzystanie z 7 głównych programów, m.in. inteligentny program dzienny 6. Zmysł. Optymalizacja zużycia wody za pomocą wbudowanego czujnika pozwala na zużycie jedynie 9 litrów na cykl programu ECO.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool WSFO 3O34 PF X stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →WHIRLPOOL Zmywarka WHIRLPOOL WSFO3O34PFX Srebrny | 1 639 zł |
Whirlpool WSFO 3O34 PF X | 1 495 zł |
Whirlpool WSFO 3O34 PF X 45cm Automatyczne otwieranie drzwi Szuflada na sz | 1 495 zł |
Whirlpool WSFO 3O34 PF X 45cm Automatyczne otwieranie drzwi Szuflada na sz | 1 649 zł |
Zmywarka WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF X - DARMOWY PACZKOMAT OD 699zł | 1 749 zł |