Zmywarka Amica DFM 44C7 EOqWH biały
Zdjęcia 12 |
Amica DFM 44C7 EOqWH biały
Kompletów naczyń:10
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:7 szt.
Zużycie wody:9 l
Poziom hałasu:44 dB
Szerokość:44.8 cm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DFM 44C7 EOqWH
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica DFM 44C7 EOqWH biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Zmywarka wolnostojąca DFM44C7EOqWH HWAMIW45C7EOQWH | 1 749 zł |
Amica Zmywarka wolnostojąca DFM44C7EOqWH 116847 | 1 756 zł |
Amica Zmywarka wolnostojąca DFM44C7EOqWH 116847 | 1 749 zł |
Modyfikacje Amica DFM 44C7 EOqWH
Ceny na Amica DFM 44C7 EOqWH |
---|---|---|---|---|
Amica DFM 44C7 EOqWH biały | od 1 749 zł | 3 oferty | ||
Amica DFM 44C7 EOqBID czarny | od 1 749 zł | 5 oferty | ||
Amica DFM 44C7 EOqSH srebrny | od 1 798 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →