Zmywarka Amica DFM 44C7 EOqBID czarny
Zdjęcia 12 |
Wolnostojąca, smukła zmywarka z funkcją suszenia kondensacyjnego, niezawodnym, cichym silnikiem inwerterowym SilentDrive 2.0, higienicznym uzdatnianiem pary, zaawansowaną technologią suszenia kondensacyjnego z otwieraniem drzwi OpenDry na końcu cyklu, elektronicznym sterowaniem i wszechstronnym 3-poziomowym systemem załadunku MaxiSpace3. Pozycjonowany jako produkt w kategorii średniej ceny w roku 2023.
Przeznaczony do montażu w małych kuchniach, gdzie konieczna jest niewielka szerokość szafki (45 cm) w celu optymalnego rozmieszczenia urządzeń i mebli kuchennych. Korzystanie z takiej maszyny pozwala zaoszczędzić dużo czasu, pozwala na higieniczną obróbkę i usunięcie nie tylko wszelkiego rodzaju zabrudzeń, ale także nieprzyjemnych zapachów. Zmywarka Amica DFM 44C7 EOqBID jest w stanie zapewnić nienagannie wysoką jakość mycia nawet 10 pełnych kompletów naczyń.
Trzy poziomy załadunku (dwa kosze i dodatkowa górna taca z tworzywa sztucznego na sztućce) pozwalają szybko i optymalnie umieścić w komorze nie tylko talerze, kubki, garnki, patelnie, ale także części robotów kuchennych, a nawet ruszty. Model ten wyposażony jest w praktyczny elektroniczny system sterowania pozwalający na korzystanie z 7 programów, m.in. higieniczne leczenie parą SteamPower.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Kup Amica DFM 44C7 EOqBID czarny
Amica DFM44C7EOQBID 44,8cm Automatyczne otwieranie drzwi Szuflada na sztuć | 1 749 zł |
Zmywarka AMICA DFM44C7EOQBID MaxiSpace3 | Bezpłatny transport | 1 849 zł |
Zmywarka AMICA DFM44C7EOQBID MaxiSpace3 | Bezpłatny transport | 1 849 zł |
Modyfikacje Amica DFM 44C7 EOqBID
Ceny na Amica DFM 44C7 EOqBID |
---|---|---|---|---|
Amica DFM 44C7 EOqWH biały | od 1 749 zł | 3 oferty | ||
Amica DFM 44C7 EOqBID czarny | od 1 749 zł | 5 oferty | ||
Amica DFM 44C7 EOqSH srebrny | od 1 798 zł | 4 oferty |