Zmywarka Whirlpool WFC 3C26 biały (869991013860)
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Zmywarka Whirlpool to pełnowymiarowy (60 cm szerokości) wolnostojący model, który można zaliczyć do rozwiązań klasy średniej. Urządzenie jest gotowe do mycia do 14 kompletów naczyń na raz, a modułowe kosze FlexiSpace pomogą Ci umieścić nawet duże przedmioty w komorze piekarnika. Kolejną przydatną funkcją jest technologia NaturalDry, która odpowiada za automatyczne otwieranie drzwiczek podczas fazy suszenia.
W rezultacie zmywarka Whirlpool WFC 3C26 powinna szybciej i lepiej usuwać resztkową wilgoć. Użytkownicy mogą wybierać spośród 8 dostępnych programów, w tym automatyczny, cichszy nocny (domyślny poziom hałasu do 46dB), szybki, intensywny, delikatny (do szkła). Ponadto istnieje opóźniony start i tryb Multizone do połowy załadunku, w którym można dokładnie wybrać, w którym z dwóch koszy umieścić naczynia. Zmywarka jest zabezpieczona przed dziećmi, zużywa od 9 litrów wody na cykl, a jej zużycie energii odpowiada klasie A ++. Zwróć uwagę, że oprócz wersji w kolorze białym dostępny jest również model o wyglądzie „stali nierdzewnej”.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool WFC 3C26 biały
Wszystkie ceny 23 →Whirlpool WFC 3C26 P Wolnostojący 14komplet 8003437205033 | 2 801 zł |
WHIRLPOOL Zmywarka WHIRLPOOL WFC 3C26 PF X Inox | 1 629 zł |
Whirlpool Zmywarka WFC3C26PFX HWWHRW603C26PFX | 2 199 zł |
Zmywarka WHIRLPOOL WFC 3C26 PF X | 1 569 zł |
Whirlpool WFC3C26PFX AGDW-ZMY-WHI-048 | 1 599 zł |