Посудомийна машина Whirlpool W2F HD624 білий (869991663330)
Фото 6 |
Повнорозмірна посудомийна машина, що окремо стоїть, значної місткості з покращеною конденсаційною сушкою, знімною верхньою кришкою (стільницею), підтримкою 9 різних програм миття, можливістю підключення до зовнішнього джерела гарячої води (до 60 ℃) і зручною системою завантаження. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, проте за функціональністю ця модель цілком здатна суперничати з набагато дорожчими машинами.
Ключовою особливістю автоматичної посудомийної машини Whirlpool W2F HD624 стала практична система завантаження FlexiSpace, що складається із двох просторих завантажувальних кошиків (з підвісним відсіком для приладів). Вона може прийняти до 14 повних комплектів посуду і така місткість задовольнить потреби великої сім'ї чисельністю до 7 чол. Збирати таку кількість брудного посуду зовсім не обов'язково, адже система цифрового управління здатна забезпечити коректну роботу машини в режимі неповного завантаження (завантаження предметів тільки в нижній кошик). Також ця модель підтримує програми ополіскування, щоденного, інтенсивного, гігієнічного, тихого нічного та економічного миття. Машина гарантує високий рівень енергоефективності та демонструє помірне водоспоживання (до 11 л на цикл ECO). Передбачено повноцінний захист від протікання, звуковий сигнал закінчення роботи та таймер відстрочення запуску.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool W2F HD624 білий
Усі ціни 7 →Whirlpool Zmywarka W2FHD624 HWWHRW602FHD624 | 1 788 zł |
Zmywarka WHIRLPOOL W2F HD624 | 1 788 zł |
Whirlpool Zmywarka W2FHD624 115440 | 1 788 zł |
Zmywarka WHIRLPOOL W2F HD624 | 1 788 zł |
Whirlpool Zmywarka W2FHD624 115440 | 1 788 zł |
Zmywarka WHIRLPOOL W2F HD624 869991663330 | 1 788 zł |
Whirlpool W2F HD624, white | 2 280 zł |
Модификації Whirlpool W2F HD624
Ціни на Whirlpool W2F HD624 |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W2F HD624 білий | від 1 788 zł | 7 пропозицій | ||
Whirlpool W2F HD624 X нержавіюча сталь | від 2 000 zł | 3 пропозиції |