Посудомийна машина Whirlpool WFC 3C26 білий (869991013860)
Відео 3Фото 10 |
Посудомийна машина виробника Whirlpool — це повнорозмірна (ширина корпусу 60 см), окрема модель, яку можна віднести до рішень середнього цінового сегмента. Прилад готовий за раз відмити до 14 комплектів посуду, а модульні кошика FlexiSpace допоможуть розмістити в робочій камері навіть велику начиння. Ще однією корисною особливістю виступає технологія NaturalDry, відповідальна за автоматичне привідкривання дверцят на етапі сушіння.
Як результат, посудомийна машина Whirlpool WFC 3C26 повинна швидше і краще справлятися із завданням усунення залишкової вологості. Користувачі можуть вибрати одну з 8 доступних програм, включаючи автоматичну, більш тиху нічну (за замовчуванням рівень шуму 46 дБ), швидку, інтенсивну, делікатну (для скла). Крім цього є відстрочення старту і режим половинного завантаження Мультизона, де можна вибрати, куди саме з двох кошиків розміщувати посуд. Посудомийка підтримує захист від дітей, використовує від 9 літрів води за цикл, а її енергоспоживання відповідає класу A++. Відзначимо, що крім версії в білому кольорі в продажу зустрічається і модель із забарвленням «під нержавіючу сталь».
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool WFC 3C26 білий
Усі ціни 23 →Whirlpool WFC 3C26 P Wolnostojący 14komplet 8003437205033 | 2 801 zł |
WHIRLPOOL Zmywarka WHIRLPOOL WFC 3C26 PF X Inox | 1 629 zł |
Whirlpool Zmywarka WFC3C26PFX HWWHRW603C26PFX | 2 199 zł |
Whirlpool WFC3C26PFX AGDW-ZMY-WHI-048 | 1 599 zł |
Zmywarka WHIRLPOOL WFC 3C26 PF X | 1 569 zł |