Zmywarka Candy CDCP 8/ES-07 srebrny
Zdjęcia 5 |
Kompaktowa zmywarka Candy ma wymiary 60x55x50 cm i jest dobrym wyborem do aranżacji małej kuchni. Mimo niewielkich rozmiarów komora wyposażona jest w dwa kosze i może pomieścić jednorazowo 8 zestawów naczyń. Pod koniec prania wskaźnik da odpowiedni sygnał. Ogólnie rzecz biorąc, Candy CDCP 8/ES-07 oferuje podstawowy zestaw funkcji. Do wyboru jest 6 gotowych programów, w tym intensywne, codzienne i delikatne mycie delikatnych naczyń szklanych. Najbardziej wydajny pod względem zużycia zasobów jest tryb eko: w jednym cyklu maszyna zużywa około 8 litrów wody, a klasa energetyczna to A+. Ponadto dostępne jest suszenie kondensacyjne, zegar opóźnionego startu, proste i czytelne przełączniki przyciskowe do sterowania oraz wskaźniki soli i nabłyszczacza.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Kup Candy CDCP 8/ES-07 srebrny
Zmywarka CANDY CDCP 8S | 1 600 zł |
Candy CDCP 8S 55cm | 1 349 zł |
CANDY CDCP 8S >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH W NEO24.PL! KUPU | 1 333 zł |
Modyfikacje Candy CDCP 8/ES-07
Ceny na Candy CDCP 8/ES-07 |
---|---|---|---|---|
Candy CDCP 8/E-07 biały | od 1 299 zł | 8 oferty | ||
Candy CDCP 8/ES-07 srebrny | od 1 333 zł | 5 oferty |