Zmywarka Candy RapidO CF 3C7L0X stal nierdzewna
Zdjęcia 15 |
Zamknij
Menu
Candy RapidO CF 3C7L0X stal nierdzewna
Kompletów naczyń:13
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:5 szt.
Zużycie wody:11 l
Poziom hałasu:47 dB
Szerokość:59.7 cm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RapidO CF 3C7L0X
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy RapidO CF 3C7L0X stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy RapidÓ CF 3C7L0X Zmywarka 13 koc Maxi TUB i Maxi Ladle Wi-Fi BLE PołMAXI TUB: Dzięki maxi-wannie Zmywarki Candy masz więcej miejsca na naczynia, nawet dla większych, takich jak naczynia do pieczenia i deski do krojenia Amazon.plZłóż skargę | 2 709 zł |
Candy RapidO CF 3C7L0X 59,7cmAutomatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:3:57;Czas trwania trybu czuwania:0;Dług OleOle.plZłóż skargę | 1 529 zł |
Candy RapidO CF 3C7L0X 59,7cmAutomatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:3:57;Czas trwania trybu czuwania:0;Dług RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 529 zł |
Seria Candy RapidO
od 2 459 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, sterowanie za pomocą smartfona, 16 programów, klasa suszenia B
od 1 529 zł
w pełni zintegrowane, klasa E, kompletów 13, programów 5, zużycie 11 l, 47 dB, falownik, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
od 1 549 zł
kompletów 13, programów 8, zużycie prądu C, zużycie wody 11 l, 47 dB, szerokość: 59.7 cm, falownik, inteligentny dom
od 2 189 zł
pojemność: 7 kg, zużycie prądu A+, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, sterowanie za pomocą smartfona, 16 programów, klasa suszenia B
od 1 299 zł
w pełni zintegrowane, klasa E, kompletów 13, programów 5, zużycie 11 l, 46 dB, falownik, szerokość: 59.7 cm
od 1 529 zł
kompletów 13, programów 5, zużycie prądu C, zużycie wody 11 l, 47 dB, szerokość: 59.7 cm, inteligentny dom
od 2 699 zł
pojemność: 7 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, sterowanie za pomocą smartfona, 16 programów, klasa suszenia B
od 1 349 zł
w pełni zintegrowane, klasa C, kompletów 13, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 11 l, 47 dB, falownik, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
od 1 899 zł
kompletów 14, programów 8, zużycie prądu C, zużycie wody 10 l, 46 dB, szerokość: 59.7 cm, falownik, inteligentny dom
od 2 500 zł
pojemność: 10 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, klasa suszenia B
od 1 449 zł
w pełni zintegrowane, klasa C, kompletów 15, programów 8, zużycie 11 l, 44 dB, falownik, wiązka światła, szerokość: 59.7 cm
od 1 779 zł
kompletów 15, programów 8, zużycie prądu C, zużycie wody 11 l, 46 dB, szerokość: 59.7 cm, inteligentny dom
od 1 999 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, sterowanie za pomocą smartfona, 15 programów, klasa suszenia B
od 1 549 zł
w pełni zintegrowane, klasa C, kompletów 16, programów 8, zużycie 10 l, 44 dB, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
od 1 699 zł
kompletów 15, programów 8, zużycie prądu C, zużycie wody 11 l, 44 dB, szerokość: 59.7 cm, falownik, inteligentny dom
od 2 499 zł
pojemność: 7 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, sterowanie za pomocą smartfona, 16 programów, klasa suszenia B
od 1 579 zł
w pełni zintegrowane, klasa E, kompletów 16, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 9.5 l, 47 dB, falownik, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
od 2 229 zł
kompletów 16, taca na sztućce, zużycie prądu B, zużycie wody 10 l, 42 dB, szerokość: 59.7 cm, falownik, inteligentny dom
od 3 288 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, kontrola internetowa, sterowanie za pomocą smartfona, 15 programów, klasa suszenia B
od 1 749 zł
w pełni zintegrowane, klasa C, kompletów 16, szuflada na sztućce, programów 8, zużycie 9.5 l, 44 dB, dodatkowe dysze, falownik, sterowanie przez Internet, szerokość: 59.7 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 899 zł
kompletów 15, taca na sztućce, programów 6, zużycie prądu D, zużycie wody 10 l, 44 dB, szerokość: 60 cm
od 1 849 zł
kompletów 15, taca na sztućce, programów 6, zużycie prądu D, zużycie wody 10 l, 43 dB, szerokość: 60 cm
od 1 800 zł
kompletów 14, programów 6, zużycie prądu D, zużycie wody 12 l, 47 dB, szerokość: 60 cm
od 1 687 zł
kompletów 13, programów 6, zużycie prądu E, zużycie wody 11 l, 44 dB, szerokość: 59.8 cm
od 1 449 zł
kompletów 14, programów 5, zużycie prądu D, zużycie wody 12 l, 47 dB, szerokość: 60 cm
od 1 522 zł
kompletów 12, programów 5, zużycie prądu A++, zużycie wody 10 l, 48 dB, szerokość: 60 cm, podłączenie gorącej wody, falownik, samozamykacz
od 1 849 zł
kompletów 14, taca na sztućce, programów 6, zużycie prądu D, zużycie wody 9 l, 46 dB, szerokość: 60 cm, podłączenie gorącej wody, falownik, inteligentny dom
od 1 763 zł
kompletów 14, taca na sztućce, programów 5, zużycie prądu A++, zużycie prądu E, zużycie wody 11 l, 47 dB, szerokość: 60 cm, podłączenie gorącej wody
od 2 083 zł
kompletów 13, programów 5, zużycie prądu F, zużycie wody 12 l, 54 dB, szerokość: 60 cm, inteligentny dom
od 1 699 zł
kompletów 12, programów 5, zużycie prądu A, zużycie prądu E, zużycie wody 11 l, 46 dB, szerokość: 60 cm, falownik, inteligentny dom
od 1 900 zł
kompletów 13, programów 5, zużycie prądu A+, zużycie wody 12 l, 49 dB, szerokość: 60 cm
od 1 668 zł
kompletów 12, programów 5, zużycie prądu A+, zużycie prądu E, zużycie wody 11 l, 50 dB, szerokość: 60 cm, falownik, inteligentny dom