Корм для кішок Brit Premium Sterilized Lamb 800 g
Brit Premium Sterilized Lamb 800 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Sterilized Lamb 800 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Brit Premium sterilised karma sucha dla kotów sterylizowanych jagnięcPełnoporcjowa karma dla kotów BRIT PREMIUM 800g Hipoalergiczna formuła z jagnięciną dla kotów dorosłych sterylizowanych, z wrażliwym przewodem pokarmowym. Instrukcja dotycząca karmienia: W zależności od preferencji Twojego kota karmę można podawać suchą, zwilżoną letnią wodą lub w połączeniu z... Bee.plПоскаржитись | 26 zł |
BRIT Cat Premium by Nature Sterilised lamb 800 gPełnoporcjowa karma z jagnięciną dla kotów sterylizowanych lub kastrowanych.Ka Fera.plПоскаржитись | 20 zł |
BRIT Cat Premium By Nature Sterilised Lamb 800gSKŁAD: dehydratyzowana jagnięcina 26%, ryż, dehydratyzowany indyk 12%, groch, tłuszcz z kurczaka, suszona pulpa jabłkowa, olej z łososia 3%, drożdże piwne, h... EmpikПоскаржитись | 22 zł |
Серія Brit Premium
від 108 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 120 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 26 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 134 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: висушене куряче м'ясо 38%, рис, курячий жир, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 12 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 41% курка, печінка, 4% рис, 2% борошно, 1% лігноцелюлоза, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 28 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 101 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кукурудза, пшениця, рис, фрукти, трави, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 41 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% форель, 20% печінка, 15% куряче серце, тельбухи, 2% борошно, преміум
від 8 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: 85% яловичина, риба, рис, бульйон, колаген, клас: преміум
Модификації Brit Premium Sterilized Lamb
Ціни на Brit Premium Sterilized Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Sterilized Lamb 300 g | від 11 zł | 3 пропозиції | ||
Brit Premium Sterilized Lamb 800 g | від 20 zł | 3 пропозиції | ||
Brit Premium Sterilized Lamb 1.5 kg | від 31 zł | 2 пропозиції | ||
Brit Premium Sterilized Lamb 8 kg | від 108 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: курка, білок, ямс, жир, яйця, оселедець без кісток, білок оселедця, преміум
від 31 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, для нирок, в составе: індичка 15%, злаки (ячмінь 8%), жири, білки, преміум
від 20 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 27 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 22 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: індичка, білок птиці, білок яловичини, крохмаль, горох, клітковина, преміум
від 21 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м’ясо, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, преміум
від 16 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курячий білок, рис, курка, лігноцелюлоза, жом буряків, жир, преміум
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, овочі, протеїни, печінка, ягоди, суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо індички 32%, м'ясо індички( 29%), коричневий рис, білок індички, холістик