Корм для кішок Brit Premium Adult Indoor 300 g
Фото 6 |
Brit Premium Adult Indoor 300 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Adult Indoor 300 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Brit Premium indoor karma sucha dla kotów niewychodzących kurczak 300BRIT PREMIUM Cat Indoor Chicken 300g Wysokiej jakości karma dla kotów nie wychodzących na zewnątrz. Delikatny kurczak z wątróbką i dodatkiem cennych witamin i minerałów. Karma ma zredukowaną zawartość białka i tłuszczu i zwiększoną zawartość błonnika. Koty niewychodzące powinny otrzymywać w... Bee.plПоскаржитись | 15 zł |
BRIT Cat Premium by Nature Indoor chicken 300 gPełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów niewychodzących na dwór.Receptura karmy została zbilansowana pod kątem potrzeb przebywających w domu. Kurczak został połączony z ryżem i ziołami. Probiotyki pomagają regulować pracę układu pokarmowego, a kurkuma posiada właściwości antynowotworowe Fera.plПоскаржитись | 10 zł |
BRIT Premium By Nature Indoor Cat 300gSKŁAD: dehydratyzowany kurczak 38%, ryż, tłuszcz z kurczaka, groch, suszona pulpa jabłkowa, psyllium, drożdże piwne, hydrolizowana wątroba z kurczaka 2%, ole... EmpikПоскаржитись | 15 zł |
Серія Brit Premium
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 11 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 33% курка, 8% серце, тельбухи, 2% горохова мука, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 107 zł
сухий корм, 8 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 19 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 21 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, яловичина, тунець, преміум
від 79 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка (41 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
Аналітичні складові:
- сирий білок 29 %
- сирий жир 14 %
- сира клітковина 5.5 %
- сира зола 6 %
- волога 10 %
- кальцій 1.2 %
- фосфор 1 %
- натрій 0.3 %
- магній 0.08 %
Модификації Brit Premium Adult Indoor
Ціни на Brit Premium Adult Indoor |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult Indoor 300 g | від 10 zł | 3 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Indoor 800 g | від 18 zł | 2 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Indoor 1.5 kg | від 27 zł | 9 пропозицій | ||
Brit Premium Adult Indoor 8 kg | від 109 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 16 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: білок птиці, рис, м'ясо птиці, жир, лігноцелюлоза, жом буряків, преміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: качка, преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: висушене куряче м'ясо 38%, рис, курячий жир, преміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка 21%, рис 8%, кукурудза, жири, білки, преміум
від 14 zł
сухий корм, 0.75 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, турбота про зуби, в составе: курячий білок, рис, курка, жир, рибний білок, олія, преміум
від 7 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для нирок, в составе: м'ясо і субпродукти, злаки, жири, вітаміни і мінерали, преміум
від 7 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: птах, рисове та кукурудзяне борошно, ячмінь, преміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яловичина, преміум