Блок живлення be quiet! SFX L BN238
Відео 14Фото 4 |
be quiet! SFX L BN238 500 Вт600 Вт |
|
Блок живлення у форматі SFX, при цьому приставка L у назві пристрою вказує на те, що модель має збільшену довжину. Таке джерело живлення ідеально підходить для компактних корпусів Mini Tower. Додатково в наборі можна знайти перехідну рамку, завдяки якій блок вдасться поставити стандартний ATX-корпус. Дане джерело електроживлення сертифіковано відповідно до норм 80+ Gold. Це гранично надійна модель, яка в змозі забезпечити стабільну роботу просунутих комплектуючих.
Комп'ютерний блок be quiet! BN238 відрізняється дуже тихою роботою. Навіть під час роботи ПК із ресурсомісткими завданнями джерело електроживлення залишатиметься гранично малошумним. Даному пристрою можна довірити живлення навіть просунутої геймерської системи. Модель має в своєму розпорядженні чотири роз'єми PCI-E 6+2, що забезпечує можливість підключення до комп'ютера комбінованої відеопідсистеми на основі двох або більшої кількості графічних адаптерів. Високий ККД та всебічний захист дозволяють гарантувати найвищу якість електроживлення комп'ютерного заліза. Модель оснащена повністю модульною системою підключення проводки. Блок живлення використовує укорочені дроти, які добре підходять для оснащення компактних корпусів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! SFX L BN238
Усі ціни 9 →be quiet SFX L Power unité dalimentation dalimentation dénergie 500 W 204 | 458 zł |
be quiet! SFX-L Power 500W Zasilacz do komputera - 500 wat - 120 mm - 80 P | 484 zł |
Zasilacz BE QUIET! SFX-L Power 500W Gold | 469 zł |
Zasilacz be quiet! SFX-L Power 500W (BN238) | 436 zł |
Модификації be quiet! SFX L
Ціни на be quiet! SFX L |
---|---|---|---|---|
be quiet! SFX L BN238 | від 436 zł | 10 пропозицій | ||
be quiet! SFX L BN239 | від 539 zł | 5 пропозицій |