Блок живлення SilverStone TX Gold SST-TX500-G
Фото 11 |
SilverStone TX Gold SST-TX500-G 2022 рік80+ Gold 500 Вт 24+8 (4+4) pin 700 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SilverStone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SilverStone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SilverStone TX Gold SST-TX500-G
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SilverStone Technology Silverstone SST-TX500-G - 80-Plus Gold zasilacz TFX | 522 zł |
Silverstone TX500-G TFX - 500W OB-ZAS-SIL-058 | 522 zł |
Zasilacz SilverStone TX500 Gold 500W (SST-TX500-G) | 522 zł |
SilverStone SST-TX500-G - stromforsyni | 584 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! silverstone technology Silverstone SST-TX500-G 500W | 531 zł |
Модификації SilverStone TX Gold
Ціни на SilverStone TX Gold |
---|---|---|---|---|
SilverStone TX Gold SST-TX500-G | від 522 zł | 5 пропозицій | ||
SilverStone TX Gold SST-TX700-G | від 660 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →