Zasilacz be quiet! SFX L BN238
Wideo 14Zdjęcia 4 |
be quiet! SFX L BN238 500 W600 W |
|
Zasilacz jest w formacie SFX, natomiast prefiks „L” w nazwie urządzenia wskazuje, że model ma zwiększoną długość. Ten zasilacz jest idealny do kompaktowych miniwieży. Dodatkowo w zestawie znajduje się ramka przejściowa, dzięki której blok można umieścić w standardowej obudowie ATX. Ten zasilacz ma certyfikat 80+ Gold. To niezwykle niezawodny model, który jest w stanie zapewnić stabilną pracę najbardziej zaawansowanych podzespołów.
zasilacz komputerowy be quiet! BN238 jest niezwykle cichy. Nawet podczas uruchamiania komputera z zadaniami wymagającymi dużej ilości zasobów, zasilacz pozostanie wyjątkowo cichy. To urządzenie może być zasilane nawet przez zaawansowany system do gier. Model posiada cztery gniazda PCI-E 6+2, co zapewnia możliwość podłączenia do komputera połączonego podsystemu wideo opartego na dwóch lub więcej kartach graficznych. Wysoka wydajność i kompleksowa ochrona gwarantują najwyższą jakość zasilania sprzętu komputerowego. Model wyposażony jest w w pełni modułowy system połączeń okablowania. W zasilaczu zastosowano krótkie przewody, które dobrze nadają się do wyposażenia kompaktowych obudów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Kup be quiet! SFX L BN238
Wszystkie ceny 9 →be quiet SFX L Power unité dalimentation dalimentation dénergie 500 W 204 | 458 zł |
be quiet! SFX-L Power 500W Zasilacz do komputera - 500 wat - 120 mm - 80 P | 484 zł |
Zasilacz BE QUIET! SFX-L Power 500W Gold | 469 zł |
Zasilacz be quiet! SFX-L Power 500W (BN238) | 436 zł |
Modyfikacje be quiet! SFX L
Ceny na be quiet! SFX L |
---|---|---|---|---|
be quiet! SFX L BN238 | od 436 zł | 10 oferty | ||
be quiet! SFX L BN239 | od 539 zł | 5 oferty |