Материнська плата ASRock B550 Taichi
Відео 18Фото 6 |
Одна з самих добре оснащених оверклокерських материнських плат середнього класу на основі чипсета 2020 року AMD B550 з процесорним роз'ємом AM4. Коректно працює з процесорами Ryzen 3000 з ядрами Matisse (7 нм) і гібридними процесорами Ryzen 4000G (ядро Renoir, 7 нм). Завдяки підтримці повного набору оверклокерських функцій, підійде для створення високопродуктивних геймерських та оверклокерських систем, інтегрованих у швидкодіючі кабельні та безпровідні мережі.
Обладнана потужною 16-фазною цифровою підсистемою живлення Digi Power з додатковими алюмінієвими радіаторами і тепловою трубкою. Материнська плата ASRock B550 Taichi підтримує встановлення до 128 Гб оперативної пам'яті DDR4, чого більш ніж достатньо для будь-яких ігор, стрімінгу і роботи ресурсномістких професійних додатків. Завдяки посиленим роз'ємам PCI-E x16 без проблем працює з великогабаритними і масивними моделями топових/передтопових дискретних відеокарт. Підтримує підключення двох швидкісних М.2 SSD-накопичувачів, причому обидва посадочні місця обладнані радіатором-теплорозсіювачем, а один здатний працювати з інтерфейсом PCI-E Gen 4.0. За швидкісну передачу даних в мережах відповідає вбудований контролер 2.5 Intel GbE I225V і бездротовий модуль Wi-Fi 6 (802.11 ax).
Купити ASRock B550 Taichi
Усі ціни 15 →ASRock B550 Taichi P?yta g?ówna - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - A | 1 154 zł |
ASRock B550 TAICHI PL-AM4-ASR-035 | 1 169 zł |
Płyta główna ASROCK B550 Taichi | 1 036 zł |
Płyta główna ASROCK B550 Taichi 90-MXBD00-A0UAYZ | 1 119 zł |
ASrock B550 Taichi | 1 119 zł |