Моноблок Apple iMac 24" 2023 MQRD3
Фото 28 | від 6 748 до 7 949 zł Порівняти ціни 17 →Проц:Apple M3 ОЗП:8 ГБ Відео:Apple M2 8-Core Накопичувач:256 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple iMac 24" 2023 25
Характеристики
Apple iMac 24" 2023 MQRD3 |
|
Перед покупкою уточнюйте у продавців про Touch ID на клавіатурі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Також в комплекті поставки: кабель USB-C / Lightning, кабель живлення (2 м), адаптер живлення потужністю 143 Вт.
Де купити Apple iMac 24" 2023 MQRD3
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iMac 24 cale: M3 8/8, 8GB, 256GB SSD - Różowy RDAPPEI3MEMQRD3 | 6 980 zł |
APPLE iMac M3 8-core CPU/8-core GPU/8GB/256GB SSD/24" 4,5K/Różowy (MQRD3ZE | 7 060 zł |
All in one Apple iMac - M3 (8/8) | 24'' | 8GB | 256GB | Różowy KOM-AIO-S-A | 6 890 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M3 8R GPU 8GB RAM 256GB SSD macOS R | 6 890 zł |
IMac 24 | 7 936 zł |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо