Komputer All-In-One Apple iMac 24" 2023 MQRD3
Zdjęcia 28 | od 6 748 do 7 949 zł Porównaj ceny 17 →Procesor:Apple M3 RAM:8 GB Wideo:Apple M2 8-Core Dysk:256 GB System operacyjny:MacOS |
Modyfikacje Apple iMac 24" 2023 21
Dane techniczne
Apple iMac 24" 2023 MQRD3 |
|
Przed zakupem zapytaj sprzedawców o dostępność Touch ID w klawiaturze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
W zestawie również: kabel USB-C/Lightning, kabel zasilający (2 m), zasilacz o mocy 143 W.
Gdzie kupić Apple iMac 24" 2023 MQRD3
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple iMac 24 cale: M3 8/8, 8GB, 256GB SSD - Różowy RDAPPEI3MEMQRD3 | 6 980 zł |
APPLE iMac M3 8-core CPU/8-core GPU/8GB/256GB SSD/24" 4,5K/Różowy (MQRD3ZE | 7 060 zł |
All in one Apple iMac - M3 (8/8) | 24'' | 8GB | 256GB | Różowy KOM-AIO-S-A | 6 890 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M3 8R GPU 8GB RAM 256GB SSD macOS R | 6 890 zł |
IMac 24 | 7 936 zł |
więcej ofert 12 → |
Zamknij
Polecamy