Nettop Apple Mac Studio 2022 MJMV3
Wideo 33Zdjęcia 21 | od 8 000 do 10 973 zł Porównaj ceny 4 →2022 rokMac Studio (bardzo wydajne)nettop (minikomputer)10 rdzeniSSDWi-FiBluetoothUSB4Thunderbolt v4czytnik kart pamięci Procesor:Apple M1 Max, 3.2 GHz RAM:32 GB Wideo:Apple M1 Max 24-Core Dysk:512 GB System operacyjny:MacOS |
Modyfikacje Apple Mac Studio 2022 2
Dane techniczne
Apple Mac Studio 2022 MJMV3 |
|
Szyfrowanie danych na dysku SSD odbywa się za pomocą Apple T2 Security Chip.
Procesor Apple M1 Max ma 16 rdzeni Neural Engine.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Korzystając z przejściówki z Thunderbolt 3 można podłączyć urządzenia USB 3.0, DisplayPort, DVI, VGA, Dual-Link DVI (sprzedawany oddzielnie)
Gdzie kupić Apple Mac Studio 2022 MJMV3
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple Mac Studio M1 Max 32GB RAM 512GB Dysk SSD macOS | 9 899 zł |
Komputer APPLE Mac Studio M1 Max 32GB RAM 512GB SSD MacOs Srebrny MJMV3ZE/ | 8 000 zł |
Apple Mac Studio M1 Max 32GB RAM 512GB Dysk SSD macOS | 9 899 zł |
Apple Mac Studio M1 Max/32gb/512gb Ssd Posrebrzany One Size / EU Plug MJMV | 10 973 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy