Nettop Apple Mac Studio 2023 MQH73
Wideo 2Zdjęcia 22 | od 10 277 do 11 873 zł Porównaj ceny 11 →2023 rokMac Studio (bardzo wydajne)nettop (minikomputer)12 rdzeniSSDWi-FiBluetoothUSB4Thunderbolt v4czytnik kart pamięci Procesor:Apple M2 Max, 3.68 GHz RAM:32 GB Wideo:Apple M2 Max 30-Core Dysk:512 GB System operacyjny:MacOS |
Modyfikacje Apple Mac Studio 2023 2
Dane techniczne
Apple Mac Studio 2023 MQH73 |
|
Procesor Apple M2 Max ma 16 rdzeni Neural Engine.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Apple Mac Studio 2023 MQH73
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APPLE Komputer APPLE Mac Studio M2 Max/32GB/512GB SSD/macOS MQH73ZE/A Sreb | 11 099 zł |
APPLE Mac Studio Apple M2 Max 12-core CPU/ 30-core GPU/32GB/512GB SSD (MQH | 11 873 zł |
Dla firm i profesjonalistów Apple Mac Studio - M2 Max (12/30) | 32GB | 512 | 10 390 zł |
Komputer APPLE Mac Studio 2023 M2 Max 32GB RAM 512GB SSD macOS | 11 099 zł |
więcej ofert 6 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy