Nettop Apple Mac Studio 2022 MJMW3
Wideo 33Zdjęcia 21 | od 17 449 do 24 803 zł Porównaj ceny 9 →2022 rokMac Studio (bardzo wydajne)nettop (minikomputer)> 16 rdzeniSSDWi-FiBluetoothUSB4Thunderbolt v4czytnik kart pamięci Procesor:Apple M1 Ultra, 3.2 GHz RAM:64 GB Wideo:Apple M1 Ultra 48-Core Dysk:1024 GB System operacyjny:MacOS |
Modyfikacje Apple Mac Studio 2022 3
Dane techniczne
Apple Mac Studio 2022 MJMW3 |
|
Procesor Apple M1 Max ma 16 rdzeni Neural Engine.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Apple Mac Studio 2022 MJMW3
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dla firm i profesjonalistów Apple Mac Studio (MJMW3ZE/A) KOM-DT-S-APL-016 | 20 490 zł |
Komputer APPLE Mac Studio M1 Ultra 64GB RAM 1TB SSD MacOs Srebrny (MJMW3ZE | 20 999 zł |
Apple Mac Studio M1 Ultra 64GB RAM 1TB Dysk SSD macOS | 17 499 zł |
Komputer Apple Mac Studio Apple M1 Ultra 64 GB 1 TB SSD macOS Monterey | 21 468 zł |
Komputer APPLE Mac Studio M1 Ultra 64GB RAM 1TB SSD MacOs Srebrny MJMW3ZE/ | 17 499 zł |
Apple Mac Studio M1 Ultra 64GB RAM 1TB Dysk SSD macOS | 17 499 zł |
Apple Mac Studio M1 Ultra 20C CPU/64GB/1TB/48C GPU (MJMW3ZE/A) - Oferta EX | 17 449 zł |
Apple Mac Studio | 24 803 zł |
Apple Mac Studio M1 Ultra/64gb/1tb Ssd Posrebrzany One Size / EU Plug MJMW | 18 820 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy