Неттоп Apple Mac Studio 2022 MJMW3
Відео 33Фото 21 | від 17 499 до 20 999 zł Порівняти ціни 6 →2022 рікMac Studio (дуже потужні)неттоп (міні ПК)> 16 ядерSSDWi-FiBluetoothUSB4Thunderbolt v4кардридер Проц:Apple M1 Ultra, 3.2 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Apple M1 Ultra 48-Core Накопичувач:1024 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple Mac Studio 2022 2
Характеристики
Apple Mac Studio 2022 MJMW3 |
|
Процесор Apple M1 Max має 16 ядер Neural Engine.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Apple Mac Studio 2022 MJMW3
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dla firm i profesjonalistów Apple Mac Studio (MJMW3ZE/A) KOM-DT-S-APL-016 | 20 490 zł |
Komputer APPLE Mac Studio M1 Ultra 64GB RAM 1TB SSD MacOs Srebrny MJMW3ZE/ | 17 499 zł |
Apple Mac Studio M1 Ultra 64GB RAM 1TB Dysk SSD macOS | 17 499 zł |
Komputer APPLE Mac Studio M1 Ultra 64GB RAM 1TB SSD MacOs Srebrny (MJMW3ZE | 20 999 zł |
Apple Mac Studio M1 Ultra 64GB RAM 1TB Dysk SSD macOS | 17 499 zł |
Apple Mac Studio M1 Ultra/64gb/1tb Ssd Posrebrzany One Size / EU Plug MJMW | 18 800 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо