Неттоп Apple Mac Studio 2022 MJMV3
Відео 33Фото 21 | від 8 000 до 10 973 zł Порівняти ціни 4 →2022 рікMac Studio (дуже потужні)неттоп (міні ПК)10 ядерSSDWi-FiBluetoothUSB4Thunderbolt v4кардридер Проц:Apple M1 Max, 3.2 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:Apple M1 Max 24-Core Накопичувач:512 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple Mac Studio 2022 2
Характеристики
Apple Mac Studio 2022 MJMV3 |
|
Шифрування даних на SSD накопичувач здійснюється з допомогою Apple T2 Security Chip.
Процесор Apple M1 Max має 16 ядер Neural Engine.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Використовуючи перехідники з Thunderbolt 3 можна підключити пристрої USB 3.0, DisplayPort, DVI, VGA, Dual-Link DVI (купується окремо)
Де купити Apple Mac Studio 2022 MJMV3
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple Mac Studio M1 Max 32GB RAM 512GB Dysk SSD macOS | 9 899 zł |
Komputer APPLE Mac Studio M1 Max 32GB RAM 512GB SSD MacOs Srebrny MJMV3ZE/ | 8 000 zł |
Apple Mac Studio M1 Max 32GB RAM 512GB Dysk SSD macOS | 9 899 zł |
Apple Mac Studio M1 Max/32gb/512gb Ssd Posrebrzany One Size / EU Plug MJMV | 10 973 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо