Моноблок Apple iMac 24" 2023 MQRC3
Фото 28 | від 6 949 до 7 499 zł Порівняти ціни 9 →Проц:Apple M3 ОЗП:8 ГБ Відео:Apple M2 8-Core Накопичувач:256 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple iMac 24" 2023 21
Характеристики
Apple iMac 24" 2023 MQRC3 |
|
Перед покупкою уточнюйте у продавців про Touch ID на клавіатурі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Також в комплекті поставки: кабель USB-C / Lightning, кабель живлення (2 м), адаптер живлення потужністю 143 Вт.
Де купити Apple iMac 24" 2023 MQRC3
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Komputer All-in-One APPLE iMac 24 Retina 4.5K M3/8GB/256GB SSD/8C GP | 7 149 zł |
All in one Apple iMac - M3 (8/8) | 24'' | 8GB | 256GB | Niebieski KOM-AIO- | 7 090 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M3 8R GPU 8GB RAM 256GB SSD macOS N | 7 090 zł |
Komputer Apple iMac Apple M3, 8 GB, 256 GB SSD macOS Sonoma | 6 976 zł |
Apple iMac Retina 4,5K 24’’ M3 8 rdzeni CPU/8 rdzeni GPU/8GB/256GB SSD (ni | 7 499 zł |
Apple iMac 24 M3/8GB/256/MacOS Retina 4,5K Niebieski 8R GPU - darmowy odbi | 7 199 zł |
Apple Imac 4k 24´´ M3 8cpu 8gpu/8gb/256gb Ssd Posrebrzany MQRC3Y/A | 6 949 zł |
Закрити
Рекомендуємо