Моноблок Apple iMac 24" 2021 MGPM3
Відео 29Фото 34 | від 4 999 до 8 347 zł Порівняти ціни 16 →Проц:Apple M1, 3.2 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Apple M1 8-Core Накопичувач:256 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple iMac 24" 2021 8
Характеристики
Apple iMac 24" 2021 MGPM3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Також в комплекті поставки: кабель USB-C / Lightning, кабель живлення (2 м), адаптер живлення потужністю 143 Вт.
Де купити Apple iMac 24" 2021 MGPM3
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iMac Wszechstronny Komputer Stacjonarny 2021 z Czipem M1 8rdzeniowe | 7 522 zł |
Apple iMac 24 cale: M1 8/8, 8GB, 256GB - Różowy RDAPPEI3MEMGPM3 | 7 818 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M1 8GB RAM 256GB SSD macOS Różowy | 7 529 zł |
Apple iMac 24 cale: M1 8/8, 8GB, 256GB - Różowy 64568 | 7 893 zł |
Apple iMac 24 cale: M1 8/8, 8GB, 256GB - Różowy 64568 | 7 818 zł |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо