Моноблок Apple iMac 24" 2023 MQRJ3
Фото 28 | від 7 941 до 8 699 zł Порівняти ціни 11 →Проц:Apple M3 ОЗП:8 ГБ Відео:Apple M3 10-Core Накопичувач:256 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple iMac 24" 2023 21
Характеристики
Apple iMac 24" 2023 MQRJ3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Також в комплекті поставки: кабель USB-C / Lightning, кабель живлення (2 м), адаптер живлення потужністю 143 Вт.
Де купити Apple iMac 24" 2023 MQRJ3
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Komputer All-in-One APPLE iMac 24 Retina 4.5K M3/8GB/256GB SSD/10C G | 8 099 zł |
All in one Apple iMac - M3 (8/10) | 24'' | 8GB | 256GB | Srebrny KOM-AIO-S | 8 090 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M3 10R GPU 8GB RAM 256GB SSD macOS | 8 090 zł |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо