Komputer All-In-One Apple iMac 24" 2023 MQRJ3
Zdjęcia 28 | od 7 941 do 8 699 zł Porównaj ceny 11 →2023 rokiMac (wszystko w jednym)komputer All-In-OneUltra HD (4K)SSDWi-FiBluetoothczytnik linii papilarnychUSB4Thunderbolt v3 Procesor:Apple M3 RAM:8 GB Wideo:Apple M3 10-Core Dysk:256 GB System operacyjny:MacOS |
Modyfikacje Apple iMac 24" 2023 21
Dane techniczne
Apple iMac 24" 2023 MQRJ3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
W zestawie również: kabel USB-C/Lightning, kabel zasilający (2 m), zasilacz o mocy 143 W.
Gdzie kupić Apple iMac 24" 2023 MQRJ3
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APPLE Komputer All-in-One APPLE iMac 24 Retina 4.5K M3/8GB/256GB SSD/10C G | 8 099 zł |
All in one Apple iMac - M3 (8/10) | 24'' | 8GB | 256GB | Srebrny KOM-AIO-S | 8 090 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M3 10R GPU 8GB RAM 256GB SSD macOS | 8 090 zł |
więcej ofert 6 → |
Zamknij
Polecamy