Komputer All-In-One Apple iMac 24" 2023 MQRK3
Zdjęcia 28 | od 8 932 do 9 899 zł Porównaj ceny 7 →2023 rokiMac (wszystko w jednym)komputer All-In-OneUltra HD (4K)SSDWi-FiBluetoothczytnik linii papilarnychUSB4Thunderbolt v3 Procesor:Apple M3 RAM:8 GB Wideo:Apple M3 10-Core Dysk:512 GB System operacyjny:MacOS |
Modyfikacje Apple iMac 24" 2023 21
Dane techniczne
Apple iMac 24" 2023 MQRK3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
W zestawie również: kabel USB-C/Lightning, kabel zasilający (2 m), zasilacz o mocy 143 W.
Gdzie kupić Apple iMac 24" 2023 MQRK3
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
All in one Apple iMac - M3 (8/10) | 24'' | 8GB | 512GB | Srebrny KOM-AIO-A | 9 599 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M3 10R GPU 8GB RAM 512GB SSD macOS | 9 599 zł |
Apple iMac 24" 4,5K Retina M3 8-core CPU + 10-core GPU / 8GB / 512GB SSD / | 9 899 zł |
Apple Imac 4k 24´´ M3 8cpu 10gpu/8gb/512gb Ssd Posrebrzany MQRK3Y/A | 8 932 zł |
Apple iMac 24 M3/8GB/512/MacOS Retina 4,5K Srebrny 10R GPU - darmowy odbió | 9 599 zł |
Zamknij
Polecamy