Моноблок Apple iMac 24" 2023 MQRK3
Фото 28 | від 8 932 до 9 899 zł Порівняти ціни 7 →Проц:Apple M3 ОЗП:8 ГБ Відео:Apple M3 10-Core Накопичувач:512 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple iMac 24" 2023 21
Характеристики
Apple iMac 24" 2023 MQRK3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Також в комплекті поставки: кабель USB-C / Lightning, кабель живлення (2 м), адаптер живлення потужністю 143 Вт.
Де купити Apple iMac 24" 2023 MQRK3
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
All in one Apple iMac - M3 (8/10) | 24'' | 8GB | 512GB | Srebrny KOM-AIO-A | 9 599 zł |
Komputer APPLE iMac 24 4k 23.5" Retina M3 10R GPU 8GB RAM 512GB SSD macOS | 9 599 zł |
Apple iMac 24" 4,5K Retina M3 8-core CPU + 10-core GPU / 8GB / 512GB SSD / | 9 899 zł |
Apple Imac 4k 24´´ M3 8cpu 10gpu/8gb/512gb Ssd Posrebrzany MQRK3Y/A | 8 932 zł |
Apple iMac 24 M3/8GB/512/MacOS Retina 4,5K Srebrny 10R GPU - darmowy odbió | 9 599 zł |
Закрити
Рекомендуємо